Plány na rok 2019

Tak a je to tu. Vánoce utekly hrozně rychle a za chvilku tu máme nový rok 2019. A já, stejně jako minulý rok, píšu tenhle článek. Je asi spíš pro mě, než pro vás. Ale vám může být inspirací, kam se podívat, co zkusit nebo dodržet.

Minulý rok- hlavně všechny pokroky a dodržené plány- jsem shrnula díky výzvě od  Karol – #SILAČKY. Pokud máte zájem, najdete to u mě na IG ve výběru.

A teď už konečně k tématu.
Rok 2018 byl pro mě, řekla bych, úspěšný. Vidím na sobě veliký posun a snad ho vidí i ostatní. Sice nezvládám všechno na 100% jak bych si přála, ale to časem přijde. Psychické nemoci jsou o vytrvalosti a vlastní snaze. Takže budu pokračovat dál mým tempem a uvidíme, co rok 2019 přinese.

Samozřejmě si dávám nějaká ta předsevzetí. Ať se splní nebo ne, je dobré mít o co se opřít. Alespoň v lednu, že? 😀
Díky inspiračnímu diáři je mám všechny přehledně.


BUDU JÍST TO, CO JE PRO MÉ TĚLO DOBRÉ – Tak tady se musím hodně zlepšit. Jím už od roku 2016 (cca únor?) vegansky neboli jím jen rostlinnou stravu. Musím ale přiznat, že to dost flákám. Takže do jídla se hodlám opřít a dodržovat vše tak, jak má být.
S tím souvisí i pohyb a můj další bod je, že se BUDU VÍC POHYBOVAT, TANČIT A PROTAHOVAT SVÉ TĚLO.Cvičit jsem začala už letos a hodlám v tom pokračovat i příští rok. Chtěla bych víc běhat a protahovat se díky józe.BUDU VÍC CHODIT DO PŘÍRODY A SOUCÍTIT S NÍ.

BUDU SI VÍCE HRÁT, ZPÍVAT, KRESLIT, TANČIT  a celkově podporovat svoje talenty. Chci se pořádně naučit hrát na kytatu, na čemž už pracuju. Chci rozjet Clare painting a dělat lidem radost. No a tančím každou chvilku, sice jen doma pro sebe, ale to nevadí. Ráda bych se k tančení vrátila, ale záda mi to nedovolí. Pro radost si tančit ale můžu pořád. 🙂


BUDU VÍC ČÍST– Miluju to ♥ přečteno cca 40 knih! a NAJDU SI ČAS NA PŘÁTELÉ.


A teď pár předsevzetí, které se týkají mé osobnosti.
  • M, CO MI VELÍ ROZUM, ALE BUDU POSLOUCHAT I MÉ SRDCE
  • NEBUDU SI STĚŽOVAT, BUDU VÍC POZITIVNĚJŠÍ
  • VYROVNÁM SE S TÍM, CO BYLO, ABY TO NEOVLIVŇOVALO, CO JE TEĎ
  • ŽIVOT JE HRA, TAK HO NEBUDU HRÁT TAK SMRTELNĚ VÁŽNĚ
  • CO NEDOKÁŽI OVLIVNIT, BUDU S POKOROU PŘIJÍMAT
  • VYKROČÍM Z KRUHU SVÉHO BEZPEČÍ A ZKUSÍM NĚCO, CO JSEM NIKDY NEZKUSILA
  • BUDU VÍC ŽASNOUT A KOCHAT SE KRÁSAMI SVĚTA

No..myslím, že mě čeká na rok 2019 hodně práce. Snad tuhle mou cestu proložím i nějakou cestou do zahraničí. Nebo jen po krásách Čech, cokoliv ♥
Doufám, že jste měli krásný rok 2018 a rok 2019 bude zas ještě o trošičku lepší.

Mějte se. 
Krásně. 
Rádi. 
Smějte se. 
Od srdce. 
Žijte.
S láskou, K.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *