Jak zabalit vánoční dárky

M I L U J U balení dárků. I z obyčejné věci můžete udělat nádherný balíček. Každý může být jiný, přitom stačí tak málo. Nabízí se nám spousta možností. Mám pro Vás pár tipů, jak zabalit vánoční dárky.


Mně se moc líbí obyčejný, hnědý papír. Je levný a můžete si ho přizpůsobit k obrazu svému. Krásné je balíčky popsat nebo pokreslit. Srdíčka, stromečky, vločky.  Fantazii se meze nekladou. Existuje i spousta ozdobných fixů, které hned dodají balíčku vánoční nádech. Bojíte se, že neumíte kreslit? Zkuste si vytvořit razítka z brambor. 
Návod: Rozkrojte bramboru. Vezměte si jednu polovinu a na rovnou plochu předkreslete obrázek. Okolí obrázku pak vyřízněte. Vámi nakreslený obrázek bude vystupovat. Namočte do barvy a je to!

Zdroj: pinterest.com
Balíčky mohou zdobit i větvičky, šišky nebo sušené ovoce. Přírodní materiály jsou hodně oblíbené, levné a dostupné. Stačí malá procházka do lesíka a můžete začít.


Pokud jste vynalézaví, můžete z balíčku vytvořit například zvířátko. Pro děti ideální nápad. Jak na to? Stačí barevné papíry a fixy. Pokud vás nadchne takový nápad, můžete přikoupit i oči, třpytky, látku a zdobit a zdobit.

Dobrou vychytávkou jsou bambulky. Je to roztomilé a nápadité, a přitom to není vůbec složité. Bambulka může sloužit jako nos u soba nebo třeba jako mašlička. Pomocí bambulek se dá vytvořit i pěkný dárek. Našijte bambulky na svetr, šálu nebo například polštářek a dárek je na světě. Pokus máte raději dekoraci, vytvořte si věnec nebo závěs. Je možné vytvořit například i zvířátko. Neocení to jen děti, ale i pejsci. 😀

A když už jsme u pejsků a ostatních zvířátek, ani na ty by se nemělo o Vánocích zapomínat. Dělají nám radost každý den, tak proč jim taky nedopřát jeden speciální den. Pejsky určitě potěší pamlsky a hračky. 
Můj tip: Vložte pod balící papír pejskovu oblíbenou pochoutku. Uvidíte, jak bude rozbalovat. 😀
A hlavně si nezapomeňte k balení pustit pořádnou dávku koled!

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *