Dvě v jedné- tělo dokáže to, čemu mysl věří

Poslední dobou mívám občas svoje „klasické“ splíny. Mám pocit, že se mi nic nedaří, že nejsou takové pokroky, jaké bych chtěla. Přijde mi, jako bych byla na dvě části.
Jedna část je podnikavá a chtěla by jezdit na výlety a užívat si. Druhá část je ustrašená, introvertní a unavená. A takhle je to pořád a pořád dokola. Řeknu si: „Půjdu na delší procházku“ a v tom mi moje druhá část ukáže, jak strašně jsem unavená, že to nezvládnu. Řeknu si: „ Něco namaluju.“ a přijde okamžitě myšlenka – vždyť nemáš co, stejně nevíš, nebude to dobrý.
Vidím to tak, že svádím boje sama se sebou.

Ale ono se to poddá. Myslím na zákon přitažlivosti. Co dáš, to se ti vrátí. Takže se snažím být veselá. Dělat lidem radost. Děkovat. Přát. Pomáhat. A ono to jeden den přijde. Věřím v to, že se to obrátí a já zas budu jen jedna. Všechno, co budu chtít, se mi bude dařit.

Rozhodla jsem se zkusit AFIRMACE. Co to je?
Jsou to vlastně naše vnitřní myšlenky, na které se naladíme.Těmito myšlenkami můžeme změnit náš život. Pokud vědomě budeme do naší mysli vkládat pozitivní afirmace, naše mysl se bude soustředit na schopnost tvořit si život právě podle těchto přání a tužeb.
Začněte afirmací „Čemu věřím, tím se stávám.“ A bude to tak.


Já začnu tak, že si sepíšu, co nechci. Většina lidí totiž spíš ví, co nechce, než co chce. Následně si z toho tedy odvodím, co doopravdy CHCI, aby se změnilo. A pak si vytvořím svou afirmaci. Měla by být pozitivní, v první osobě a přítomné čase, bez podmiňovacího způsobu (kéž by, snad), bez předpon –ne. Například:
Jsem zdravá. Jsem spokojená. Jsem silná. Jsem plná energie. Mám skvělý den. Cítím se odpočatě. Jsem spokojená se svým vzhledem. Mám dost peněz.

A teď můžete začít i vy! 

Každý si vytvoří to, co potřebuje. Někam si afirmace napište. Do sešitu, ze kterého si to budete každý den nebo večer před spaním číst. Na kartičky, které si vyzdobíte a budete je mít stále na očích někde v pokoji.
A všechno co chceme, se podaří!
Krásný den! K.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *