10 dní jóga challenge

Tak jsem tu s příspěvkem o tom, jak se cítím během jóga challenge. Splnila jsem 10 dní. Uznávám, teď to docela flákám. Ale podle mě by se vám do cvičení mělo chtít a né se vyloženě nutit. Alespoň nějak si to odůvodnit musím, že? 😀 Jinak to prokládám dlouhými procházkami se psy a celkově i jiným pohybem. Co musím říct je to, že už mě to pomalu přestává bavit, Je to takové pomalé, hodně se to opakuje, ale to prostě jóga je. 🙂 Je to o relaxaci, dýchání a sebepoznání. Mě ale spíš baví cviky se závažím, v posilovně nebo podle Péti Elblové. 

Rozhodně ale pociťuji alespoň trochu větší sílu. Klik stále neudělám, stojku na hlavě také ne, ale to přijde! Doufám 😀 Celkově se ale tak nezadýchávám, zvládám rychlejší tempo. A doufám, že to má i dobrý vliv na moje křivá záda- skolióza páteře, 20 stupňů. Takže snad budou svaly a síla jen přibývat. 

Určitě ještě nějaké dny odcvičím, ale přiznávám, že každý den dělat jógu mě v tomhle období/počasí moc nebaví. Jsem lajdák. 😀 Ale alespoň nějaký pohyb je dobrý. 🙂 Zase se ozvu s dalšími pocity. 

K. 🙂

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *